Zamów stronę

Opieka nad stroną

Jakie korzyści da mi opieka nad stroną?

Strona internetowa wymaga więcej uwagi niż mogłoby się wydawać. Nawet statyczna strona www, na której treści nie zmieniają się często, wymaga okresowej konserwacji, optymalizacji wydajności, aktualizowanie systemu zarządzania treścią itd. Działania te zapewnią jej niezachwiane działanie.

Powyższe czynności można wykonać osobiście bądź poprzez specjalistę wewnątrz firmy. Gdy jednak nie masz na to czasu lub chcesz ograniczyć koszty dedykowanego pracownika, z pomocą przychodzi stała opieka IT.

W ramach pakietu godzin wykonujemy prace konserwacyjne i modernizacyjne Twojej witryny. Monitorujemy jej stan, także od razu reagujemy na wszelkie nieprawidłowości, a nasi Klienci mogą skupić się na prowadzeniu biznesu.

Jakie korzyści da mi opieka nad sklepem?

Sklep internetowy wymaga tyle samo uwagi i działań, co sklep stacjonarny. Tak jak należy dbać o fizyczną lokalizację, produkty na półkach czy wystrój witryny, tak samo należy dbać o elektroniczną sprzedaż w Sieci.

Dodatkowo należy zadbać o kopie bezpieczeństwa zamówień, odpowiednią ochronę danych osobowych Klientów, aktualizację systemu oraz dodatków i integracji, prowadzenie kampanii promocyjnych i wiele innych.

Zadania te wymagają stałej uwagi i nie zawsze obsługa sklepu zajmująca się realizacją zamówień jest w stanie obsługiwać wszystkie techniczne aspekty działania sklepu. W ramach opieki nad sklepem wykonujemy stały monitoring i aktualizacje, dbamy o wykonywanie kopii zapasowych oraz zawsze sprawny proces zakupowy.

Portfolio
Sprawdź nasze projekty
Zrealizowane projekty są naszą dumą i najlepszą wizytówką. Każdy z nich stworzyliśmy tak, by uzyskać maksymalną satysfakcję Klienta.
Pakiety opieki serwisowej
Stałe wsparcie specjalistów
Zapewniamy profesjonalną opiekę IT w zakresie obsługi strony, tj. aktualizacji treści, przygotowania grafik oraz wdrożenia dodatkowych narzędzi usprawniających działanie strony. Posiadając pakiet, Twoje zlecenia mają priorytet w realizacji.
3
Pakiet MINI
3 godziny/mc
199 zł netto
5
Pakiet MIDI
5 godzin/mc
375 zł netto
10
Pakiet MAX
10 godzin/mc
650 zł netto