Wyceń usługę

O nas – czyli dlaczego dzięki nam zyskasz

Zaczynaliśmy obierając za cel dostarczanie wysokiej jakości stron i sklepów internetowych naszym Klientom, chcąc przy tym projektować coraz ciekawsze i ambitniejsze rozwiązania. Dostarczać nie jednorazowe produkty, a komplementarne usługi i długoterminowe wsparcie w zakresie IT i e-marketingu. Na pierwszym miejscu postawiliśmy pasję i ambicję.

Wystartowaliśmy w 2009 roku jako niewielki dział IT wspierający prężnie rozwijającą się Grupę TENSE specjalizującą się w pozycjonowaniu. Tworzenie stron i ich późniejsze pozycjonowanie  to naturalne połączenie. Wykorzystaliśmy potencjał tej synergii , dostarczając klientom rozwiązania jakich potrzebują. Dziś Grupa TENSE to najszybciej rozwijająca się agencja w Europie według rankingów Delloite i Financial Times 2018, a TenseApp! to samodzielna spółka realizująca własną strategię rozwoju i funkcjonująca formalnie na rynku od 2 lat.

Jakość.

Oferujemy dostosowane do Twojego budżetu rozwiązania, które szybko i efektywnie pozwolą Ci zaistnieć w Internecie. Niezależnie od budżetu, nie godzimy się na kompromisy w jakości.

Wiemy też, że sama strona, sklep, portal czy aplikacja na niewiele się zdadzą, gdy nie są odpowiednio promowane w Sieci. Dlatego też wszystkie nasze realizacje są przystosowane pod kątem wytycznych wyszukiwarek oraz preferencji użytkowników. Dzięki temu nasza spółka partnerska, Grupa TENSE może prowadzić skuteczne działania reklamowe, takie jak pozycjonowanie czy kampanie PCC.

Pracujemy zarówno dla największych liderów w swoich branżach – Komputronik, Eurocash, Auchan, Miasto Poznań, Tesa, Fun Club czy Inea Stadion, jak i dla dopiero startujących firm.

Bez względu na to, kto jest naszym Klientem, praktykujemy indywidualne podejście i najwyższą jakość.

image
Zespół.

Podstawą wysokiej jakości usług jest zespół. Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie oraz pasja. Wiemy, że chcąc dostarczyć najlepsze usługi i obsługę, nie wystarczą same umiejętności. Praca stanowiąca jednocześnie radość, to nasza recepta na sukces. Nasze doświadczenie i determinacja w osiąganiu kolejnych celów naszych Klientów, to elementy, które wyróżniają nas na rynku.

9
Lat doświadczenia
w tym 3 lata jako osobny podmiot
94+
Zadowolonych
klientów
~ 30000
przepracowanych
godzin
image
Czuwamy nad jakością usług
W codziennej pracy na rzecz realizacji projektów naszych Klientów weryfikujemy jakość realizacji na każdym jej etapie.
image
Michał Więcław
Prezes zarządu

Jestem obecny w branży od ponad 10 lat. Zarządzam strategicznie spółką TenseApp!, wyznaczając kierunek jej rozwoju. Jestem głównym udziałowcem m.in. Grupy TENSE i dbam, aby efekt synergii ze współpracy między powiązanymi spółkami był jak największy, tym samym dawał jak największą wartość Klientowi.

image
Wojciech Popiela
Członek zarządu | IT Manager

W TenseApp! czuwam nad jakością usług realizowanych przez naszych pracowników. Odpowiadam za zespół specjalistów z różnych dziedzin projektowania, kodowania i programowania, tym samym gwarantuję wysoką jakość usług świadczonych przez spółkę. Jestem blisko najważniejszych osób – naszych Klientów, prowadząc realizację rozbudowanych stron. Kończąc każdy projekt, dbam, aby efekt finalny spełniał oczekiwania Klienta oraz wewnętrzne, rygorystyczne standardy.